Zarezerwuj pobyt
Zarezerwuj pobyt

Mewa

23 kwi 18
24 kwi 18

Kameralne Sanatorium

Komfortowe warunki powrotu do zdrowia

Sanatorium Uzdrowiskowe Mewa to kompleks 5 obiektów znajdujących się niedaleko plaży i miejskiego parku, dzięki czemu nasi Kuracjusze mogą po codziennych zabiegach zrelaksować się w bliskości natury. Do dyspozycji Gości oddajemy wygodne pokoje w pięciu pawilonach, które urządziliśmy tak, aby spełniały wszystkie oczekiwania Gości, zapewniając przy tym prawdziwie domową, ciepłą atmosferę. Posiadamy również nowoczesną bazę zabiegową oraz profesjonalną opiekę medyczną.

Doskonałe warunki pobytu

Kompleks 5 obiektów
Baza zabiegowa
oraz basen solankowy
Dyżurki pielęgniarskie
100 metrów od plaży
Komfortowe pokoje
Basen solankowy

Poznaj obiekty Kompleks Mewa

Mewa I

 • Jadalnia
 • Pokoje dla niepełnosprawnych
 • Dyżurka pielęgniarska 24 h

Mewa I to piękny budynek połączony z pawilonami III i IV. W Mewie I znajduje się częściowo baza zabiegowa. W wygodnych pokojach 1-, 2-osobowych lub typu studio – kuracjusze znajdą pełne wyposażenie zapewniające wygodę i domową atmosferę. Część pokoi dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Adres: ul. Ściegiennego 5-6, 78-100 Kołobrzeg

Zobacz pokoje

Mewa II

 • Dyżurka pielęgniarska
 • Dyżurka pielęgniarska 24 h

Budynek Mewa II znajduje się bardzo blisko pięknego parku nadmorskiego. Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w TV i czajniki. Jadalnia znajduje się w Pawilonie Mewa I, zaś baza zabiegowa znajduje się w pawilonach I, IV i V.

Adres: ul. Ściegiennego 4, 78-100 Kołobrzeg

Zobacz pokoje

Mewa III

Położony 600 m od centrum miasta i zaledwie 100 m od morza Pawilon Mewa III posiada w ofercie 61 miejsc noclegowych w odnowionych pokojach z łazienkami (pokoje 1-, 2-, i 3-osobowe). Wszystkie pokoje są wyposażone w TV i czajnik. Budynek z windą, połączony łącznikiem z jadalnią oraz pawilonami IV i I. Baza zabiegowa znajduje się w Pawilonach I, IV i V.

Adres: ul. Rodziewiczówny 23, 78-100 Kołobrzeg

Zobacz pokoje

Mewa IV

 • Pokoje dla niepełnosprawnych
 • Baza zabiegowa
 • Dyżurka pielęgniarska 24 h

Otwarty po kompleksowym remoncie w 2008 r. budynek Mewa IV posiada komfortowo wyposażone pokoje 1- i 2-osobowe oraz 2 apartamenty dla łącznie 75 Gości. Bliskość morza oraz nadmorskiego parku zachęcają do aktywności. Budynek połączony łącznikiem z Pawilonami III i I oraz jadalnią. W Mewie 4 znajduje się częściowa baza zabiegowa. Pozostałe zabiegi w Mewie I i V. Basen solankowy znajduje się w Mewie V.

Adres: ul. M. Konopnickiej 3, 78-100 Kołobrzeg

Zobacz pokoje

Mewa V

 • Pokoje dla niepełnosprawnych
 • Dyżurka pielęgniarska
 • Baza zabiegowa
 • Opieka lekarsko-pielęgniarska 24h
 • Basen solankowy

Mewa V to 78 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 1- i 2-osobowych z łazienką, lodówką, telewizorem i czajnikiem. Pawilon jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. W każdym pawilonie dostępna jest opieka pielęgniarska.

 

Adres: ul. Rafińskiego 9, 78-100 Kołobrzeg

Zobacz pokoje

Lokalizacje tuż przy morzu

w centrum dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu.

Uzdrowisko Kołobrzeg S.A., NIP 671 01 01 676, REGON 000288171, KRS 0000048198 Sąd Rejonowy w Koszalinie IX Wydział Gospodarczy

wyślij zapytanie

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij