Bezpieczny hotel Zarezerwuj pobyt
Zarezerwuj pobyt

Nagroda Nasze Dobre dla Uzdrowisko Kołobrzeg SA

13 grudnia 2017

Już po raz 10. gazeta „Głos Dziennik Pomorza” była organizatorem plebiscytu Nasze Dobre z Pomorza.

 Ten konkurs prezentuje najlepszy dorobek gospodarczy regionu. Do udziału w nim mogły zgłaszać się firmy, które są zarejestrowane na terenie województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego, produkty  przez nie wytwarzane są ich własnością i nie są produkowane na podstawie umowy licencyjnej. Firmy lub ich produkty mogły być również zgłaszane przez konsumentów, podmioty gospodarcze czy stowarzyszenia. Udział w tym plebiscycie jest ceniony w środowisku przedsiębiorców  jako symbol uznania i zaufania konsumentów. Nagrodzonym produktom i usługom zostaje przyznany tytuł Nasze Dobre z Pomorza – znak jakości „Głosu Dziennika Pomorza”. Tytuł ten przyznaje Kapituła powoływana przez redakcję Głosu.

Miło nam poinformować , że Uzdrowisko Kołobrzeg SA zostało laureatem  tegorocznej jubileuszowej edycji plebiscytu Nasze Dobre z Pomorza 2017.

Produkt:  pakiet solankowo – borowinowy zwyciężył w kategorii  Zdrowie i uroda.

Uzdrowisko Kołobrzeg S.A., NIP 671 01 01 676, REGON 000288171, KRS 0000048198 Sąd Rejonowy w Koszalinie IX Wydział Gospodarczy

wyślij zapytanie

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij