Bezpieczny hotel Zarezerwuj pobyt
Zarezerwuj pobyt

Atrakcje Uzdrowiska

Bastion

Przejazd czołgiem T-55, opancerzonym transporterem lub amfibią – to tylko kilka z długiej listy atrakcji, jakie miłośnikom militariów i nie tylko oferuje Bastion Panzer. Emocje, jakich można tu doświadczyć zadowolą wszystkich, którzy szukają atrakcji o podwyższonym poziomie adrenaliny. 

Bastion Panzer oferuje przejażdżki różnego rodzaju pojazdami wojskowymi. Goście mogą wyruszyć na poligon czołgiem, amfibią lub SKOT-em, wyposażeni w hełmofony, dzięki czemu będą mogli poczuć się jak prawdziwi żołnierze na polu walki.

Wśród pozostałych atrakcji na uwagę zasługują nauka posługiwania się wykrywaczem metali, zakładania odzieży ochronnej oraz masek gazowych, samoobrony czy konkurs w rzucie granatem do celu. Na terenie poligonu znajduje się również kuchnia polowa. 

Uzdrowisko Kołobrzeg S.A., NIP 671 01 01 676, REGON 000288171, KRS 0000048198 Sąd Rejonowy w Koszalinie IX Wydział Gospodarczy

wyślij zapytanie

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij